Voleybol’da En İyi Okul Takımları Belli Oldu

Voleybol’da En İyi Okul Takımları Belli Oldu

2022-2023 Eğitim Öğretim yılı okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen Voleybol Genç Erkekler İl birinciliği müsabakaları 06 Aralık 2022 tarihinde Osman Sayın Spor Salonunda oynan final müsabakaları sonundan tamamlandı.

07 Aralık 2022 - 19:58

2022-2023 Eğitim Öğretim yılı okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen Voleybol Genç Erkekler İl birinciliği müsabakaları 06 Aralık 2022 tarihinde Osman Sayın Spor Salonunda oynan final müsabakaları sonundan tamamlandı. Seyir zevki yüksek geçen final müsabakaları sonunda bölge grup müsabakaları ve Türkiye finallerinde ilimizi temsil edecek takımlar belirlendi.

Okul sporları Voleybol Genç erkekler de ilk dört Lise takımı şu şekilde oluştu;

1.Kahramanmaraş Spor Lisesi

2.Abdulhamithan Spor Lisesi

3.Narlı Kipaş Çok Programlı Anadolu Lisesi

4.Elbistan Bilim ve Teknik Anadolu Lisesi

Final maçlarının sonunda düzenlenen törenle derece elde eden takımlara Kupa, Sporculara ise madalya ve Başarı Belgesi verildi;

Birinci olan Kahramanmaraş Spor Lisesinin ödüllerini Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, ikinci olan Abdulhamithan Spor Lisesinin ödüllerini Voleybol İl Temsilcisi Durdu Bozdağ, üçüncü olan Narlı Kipaş Çok Programlı Anadolu Lisesinin ödüllerini Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Atçı takdim ettiler.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz müsabakalara katılan tüm takımlara teşekkür ederek, gruplara gidecek takımlara başarılar dilediler.

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Görgel: “Kahraman Şehrimiz İçin Aşkla Çalışacağız”
Başkan Görgel: “Kahraman Şehrimiz İçin Aşkla...
Afşin'de Kaldırım İşgaline Son
Afşin'de Kaldırım İşgaline Son
https://www.alexa.com/siteinfo