SORUN ÇÖZEN YAPICI SİYASET ANLAYIŞI BİZİM FARKIMIZ OLACAK

SORUN ÇÖZEN YAPICI SİYASET ANLAYIŞI BİZİM FARKIMIZ OLACAK

24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından sandıktan başarıyla çıkan Milletvekillerinin TBMM'deki kayıt işlemleri devam ediyor.

02 Temmuz 2018 - 17:22

Bugün TBMM’ye gelerek kayıt yaptıran isimlerden birisi de Cumhuriyet Halk Partisi’nin(CHP) genç ve dinamik Parti Meclisi üyesi, yeni Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç oldu.

Anayasa’ya gereği 8 Temmuz 2018 günü TBMM’de yemin ederek resmen göreve başlayacak 27. dönem Milletvekilleri, TBMM Şeref Holü’nde kayıt işlemlerini yaptırmaya bugün de devam etti.

Yeni haftanın ilk günü Meclis’e gelerek kayıt yaptıran dikkat çekici isimlerden birisi de CHP’nin ‘Atom Karınca’ lakaplı çalışkan Parti Meclisi Üyesi Ali Öztunç oldu.

Seçim bölgesi Kahramanmaraş’ta yıllardır halkla iç içe daha güzel yarınlar için faaliyetlerde bulunan ve seçmen tarafından memleketini TBMM’de temsil yetkisine layık görülen Öztunç, kayıt işlemleri sonrası yaptığı kısa değerlendirmede ise şunları ifade etti:

“Çok zorlu bir seçim takvimini geride bıraktık. CHP’nin bugüne kadar Kahramanmaraş’tan aldığı en yüksek oyu aldık. Ben geçerli oy kullanan 650 bin memleketlimin tamamı bana oy vermiş gibi tüm Kahramanmaraş’a hizmet edeceğim. Kavgalar, polemikler geride kalsın; kazanan Kahramanmaraş, Türkiye olsun arzusundayım. Diğer partilerden Milletvekili seçilen arkadaşlarımızın da uzattığımız bu dostluk elini tutmalarını temenni ediyorum. Katma değer üreten, sorun çözen, yapıcı siyaset anlayışı bizim farkımız olacak.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Onikişubat Belediyesi’nden Vatandaşa Ev Müjdesi!
Onikişubat Belediyesi’nden Vatandaşa Ev Müjdesi!
Başkan Okay’dan Pandemi Denetimi
Başkan Okay’dan Pandemi Denetimi
https://www.alexa.com/siteinfo