SEZAL; OSMAN BAŞKAN 4 YILDA ÇOK CİDDİ YATIRIMLARA İMZA ATMIŞ

SEZAL; OSMAN BAŞKAN 4 YILDA ÇOK CİDDİ YATIRIMLARA İMZA ATMIŞ

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'u makamında ziyaret etti.

14 Ağustos 2018 - 20:29

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve hediye takdiminde bulunan Belediye Başkanı Osman Okumuş, Türkoğlu ilçesinde yapımı devam eden yatırım ve projeleri yerinde gezdirerek, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal’a bilgiler verdi ve fikir alışverişinde bulundular.

Ziyarette konuşan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cahit Sezal;  “Seçim çalışmaları sırasında vatandaşlarımızın bizden bir beklentisi vardı. Siyasetçilerimizi daha çok içimizde görmek istiyoruz diye, bizde bu kapsamda tüm vekillerimizle birlikte haftalık program yaptık. Her vekilimiz günlük ilçelerimizi ziyaret ediyor, vatandaşlarımızla buluşuyor, dertleri, sorunları varsa dinliyor. İlçelerimizdeki başkanlarımızla, ilçe başkanlarımızla, teşkilatlarımızla bir araya geliyoruz.

Vatandaşlarımızla bir arada, iç içe olmak adına, onların sorunlarına çözüm bulma adına, tüm teşkilatımızla birlikte bir çözüm bulma yolu yürütüyoruz. Bu kapsamda Türkoğlu ilçemizdeyiz. Teşkilatımızla buluştuk, vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik. Belediye Başkanımızla ve İlçe Başkanımızla birlikte, Türkoğlu’nda yapılan hizmetleri görmek adına bir ziyarette bulunduk.

Kahramanmaraş 4 yıl oldu büyükşehir olalı bu süre zarfında çok ciddi çalışmalara imza attılar. Hem merkezlerimizde, hem ilçelerimizde canla başla çalışıyorlar. Malumunuz birkaç gündür Türkiye’nin üzerinde oynanan oyunlar var. Buna rağmen yatırımlar devam ediyor. Biz hem teşkilatlar olarak, hem milletvekilleri olarak, Cumhurbaşkanımızın arkasında çalışmaya devam edeceğiz.

Önümüzde ki dönemde bütün bu badirelere rağmen, bu zorluklara rağmen inşallah yeni dönemde de belediyelerimiz hizmetlerine devam edecek. Biz milletvekilleri olarak onların çalışmalarına elimizden geldiğince destek olacağız. Onların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışacağız.

Cumhurbaşkanımızın arkasında her türlü fitne ve zorluğa rağmen, hem millet olarak, hem teşkilat olarak arkasında dimdik duracağız. İnşallah bu zor günleri de atlatacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın.”dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SANKO Üniversitesi Tanıtım Günlerine Büyük İlgi
SANKO Üniversitesi Tanıtım Günlerine Büyük İlgi
Başkan Mahçiçek, Esnafı Gezerek Uyarılarda Bulundu
Başkan Mahçiçek, Esnafı Gezerek Uyarılarda Bulundu
https://www.alexa.com/siteinfo