SEL FELAKETİNİN YARALARINI SARIYORUZ

SEL FELAKETİNİN YARALARINI SARIYORUZ

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş’ta yaşanan sel felaketinden etkilenen Derepazarı esnafını ziyaret etti.

22 Haziran 2018 - 19:59

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş’ta yaşanan sel felaketinden etkilenen Derepazarı esnafını ziyaret etti. Güvenç, Valilik ve belediyeler tarafından oluşturulan komisyonun çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

Kahramanmaraş’ta yaşanan sel felaketi sonrasında yapılan çalışmaları bizzat takip eden TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, son yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Felaketten etkilenen Derepazarı esnafını ziyaret eden Güvenç, komisyon çalışmalarıyla yaraların bir nebzede olsa çözüldüğünü söyledi.

Eksik noktalarda ise Kahramanmaraş Valiliği ve belediyelerin çalışmalarının olduğunu aktaran Güvenç, esnaf ziyaretinden sonra yaptığı konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Sel felaketinde büyük mağduriyet yaşayan esnafımızı ziyaret ettik. Sel felaketinde zarar gören esnaflarımıza yönelik yapılan çalışmaları yerinde inceledik. Bu bağlamda vatandaşımızın her zaman yanındayız. Onların maddi zararını giderirken manevi anlamda da onların yanında olduğumuzu dile getirme adına bugün onları ziyaret ettik. Yapılan çalışmalarda eksiklikler olduğunu gördük. Bunları tespit ederek çözümü noktasında üzerimize düşeni yapacağız. Burada önemli olan esnafımızın ve bu doğal afetten etkilenen vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermektir. Vatandaşlarımızın üzüntüsünü paylaşıyor ve daima onların yanında olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyorum. Ben yeniden bu sel felaketinde zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyorum.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Onikişubat Belediyesi’nden Vatandaşa Ev Müjdesi!
Onikişubat Belediyesi’nden Vatandaşa Ev Müjdesi!
Başkan Okay’dan Pandemi Denetimi
Başkan Okay’dan Pandemi Denetimi
https://www.alexa.com/siteinfo