ŞEFKAT ELÇİLERİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE EL UZATMAYA DEVAM...

ŞEFKAT ELÇİLERİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE EL UZATMAYA DEVAM EDİYOR

Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren Şefkat Elçileri Topluluğu Sarıçukur İlkokulu ve Ortaokulunda boyama ve tadilat çalışmaları yaptı.

18 Aralık 2018 - 18:08

Kahramanmaraş’ta son günlerde ihtiyaç sahibi okullarda, faaliyet gösteren Şefkat Elçileri Topluluğu tek bir ihtiyaç sahibi kalmayana kadar devam edeceklerini bildirdi.

Geçtiğimiz günlerde ise Çardak İlkokulu ve Ortaokulunda kütüphane açılışı yapmışlardı, onun öncesinde ise 140 Öğrenciye ayakkabı ve kırtasiye yardımında bulunan topluluk bu gücünü tamamen çevresinden alıyor.

Haber46 Muhabirine Son yaptıkları çalışma hakkında bilgi veren Kurucu Başkan Ahmet Bilgiç: Tüm ekip arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Onların bu gayreti çabası olmasaydı hiçbir hedefimize ulaşamazdık. Bugün Sarıçukur İlkokulu ve Ortaokulunda boyama ve tadilat çalışması yaptık. Okulda bazı kısımların tadilata ve boyaya ihtiyacı vardı. Bizde işçi tutmak yerine, ekip arkadaşlarımız ile birlikte kollarımızı sıvadık ve çok güzel bir görüntü ortaya çıkardık. Ayrıca çalışma yaptığımız günün Yerli Malı Haftasına denk gelmesinden ötürü Sarıçukur İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileriyle güzel bir yemek organizasyonu yaptık. Çocuklar ile çeşitli oyunlar oynadıktan sonra o masum bakışları kesinlikle görülmeye değerdi. Tekrardan tüm ekip arkadaşlarıma ve çıktığımız bu yolda bizden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çocuklar Sanat Aktiviteleriyle Sosyalleşiyor
Çocuklar Sanat Aktiviteleriyle Sosyalleşiyor
Rastgele Havaya Ateş Açanlara Geçit Yok
Rastgele Havaya Ateş Açanlara Geçit Yok
https://www.alexa.com/siteinfo