KSÜ Öğrencileri Sınav Döneminin Yorgunluğunu Kartopu Oynayarak...

KSÜ Öğrencileri Sınav Döneminin Yorgunluğunu Kartopu Oynayarak Attı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde (KSÜ) 2021-2022 Akademik Yılı Güz Yarıyılı final sınav dönemi sona erdi. KSÜ öğrencileri dönemin yorgunluğunu kartopu oynayarak attı.

22 Ocak 2022 - 00:45

Öğrencilerin kartopu eğlencesine üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, üniversite üst yönetimi ve personel de eşlik etti.

KSÜ Rektörlük hizmet binası önündeki eğlenceli aktiviteye üniversitemizde eğitim gören uluslararası öğrenciler de katıldı. Birçoğu ilk kez karla tanışan uluslararası öğrenciler kartopu oynayarak, karın tadını doyasıya çıkardı.

Öğrencilerin mutlu ve huzurlu bir ortamda eğitim görmeleri için çaba gösterdiklerini belirten Rektör Can, “Uluslararası statüde üniversitemizde eğitim gören misafir öğrencileri de bize ülkelerinin ve ailelerinin emaneti olarak değerlendiriyor, onların nitelikli eğitimler almaları yanında ülkemizde kültürel etkinliklerle hoşça vakit geçirmelerini de önemsiyoruz.” dedi.

Üniversite yönetici, personel ve öğrencilerini bir araya getiren eğlenceli etkinlik sıcak çikolata ve salep ikramıyla son buldu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kireçci: Maymun Çiçeği Hastalığı Üzerinden Korku Oluşturulmaya Çalışılıyor
Kireçci: Maymun Çiçeği Hastalığı Üzerinden Korku...
Kahramanmaraş’ta 12 Yıl Hapis Cezasıyla Aranan Hırsız Yakalandı
Kahramanmaraş’ta 12 Yıl Hapis Cezasıyla Aranan Hırsız...
https://www.alexa.com/siteinfo