Kahramanmaraşspor İsim Sponsorunu Buldu

Kahramanmaraşspor İsim Sponsorunu Buldu

Spor Toto 3. Lig 2 Grupta mücadele eden Kahramanmaraşspor’un isim sponsoru Yardımcıoğlu Sigorta oldu.

01 Eylül 2022 - 09:31

Spor Toto 3. Lig 2 Grupta mücadele eden Kahramanmaraşspor’un isim sponsoru Yardımcıoğlu Sigorta oldu.

Yeni Sezona Afyon kampında hazırlanan Kahramanmaraşspor’dan bir güzel haber Yardımcıoğlu Sigortadan geldi.

 Yeni Sezon’da kırmızı beyazlılar yeni sezon için Kahramanmaraşspor’da bir de isim sponsorluk anlaşması yaptı. Kahramanmaraşspor spor sevdalısı olan ve her zaman takımın yanında olan Mahmut Yardımcıoğlu ve Kardeşi Ali Yardımcıoğlu ile yaptığı görüşmeler neticesinde anlaşma sağlandı ve basın toplantısı ile anlaşma duyuruldu. 2022-2023 futbol sezonunda Kahramanmaraşspor’un ismi “Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor A.Ş” olarak anılacak.

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan sponsorluk görüşmesinde yanlarında olan Yardımcıoğlu Ailesine teşekkür ederek, “Kahramanmaraşspor bu şehrin takımı ve bu şehrin bir değeridir. Bizler Takımı hayatta tutmaya çalışan gönüllüler olarak Takıma sahip çıkıyoruz. Biliyorsunuz Takımımız geçen yıl kötü bir sezon geçirdi. Müsabakalarını bile başka illerde icra etti. Olumsuzlukların üst üste geldiği bir yılın finalinde takım 3. Lige düştü. Tabi Takım düştü diye bırakacak değiliz, Bardak kırıldı diye su içmekten vaz geçilir mi bu bağlamda takımı ayağa kaldırmaya çalışırken Spor sevdalısı ve her zaman yanımızda olan Mahmut Yardımcıoğlu kardeşim ve kardeşi Ali Yardımcıoğlu takımımıza isim sponsoru olmak istediğini bize bildirdi. Bizlerde Yardımcıoğlu Sigortayı Takımımızın isminin başında yer almasından mutlu olacağımızı ilettik. Bugün ise imza töreni ile kamuoyuna duyurmaya karar verdik. Yardımcıoğlu Ailesine teşekkür ederiz. Biz düştüğümüz yerden kalkmaya çalışıyoruz ve yanımızda Yardımcıoğlu gibi spor severleri görmek istiyoruz” dedi.

“BAŞKAN DÜĞÜN VAR DEDİ BİZDE URUP ALTINIMIZI ALARAK KATKI SAĞLAMAYA GELDİK”

Şehrin takımının Süper Ligde olması gerektiğini ama maalesef şehirde takıma destek verilmediğine dikkat çeken Yardımcıoğlu Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Yardımcıoğlu ise, “Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan bugün Düğün var dedi ve bizde düğüne Urup altınımızı alıp geldik. Biz şehirde o kadar büyük Tekstil ve farklı sektörlerde işletme arasında küçücük bir sigorta şirketiyiz. Bu Bağlamda bizler gücümüzün yettiği kadar takımımıza sahip çıkmaya çalışıyoruz. Şirketimiz İsim Sponsoru oldu. Eğer Düğünde Çeyrek Altın, Bilezik takmak isteyen iş adamlarımız var ise biz Hakkımızdan feragat eder ve İsim hakkını o firmaya vermeye hazırız. Bu şehrin takımına herkesin sahip çıkması gerekir” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akrabalar arasında silahlı çatışma: 3 ölü, 2 yaralı
Akrabalar arasında silahlı çatışma: 3 ölü, 2 yaralı
Depremzede kadın, annesini ve oğlunu kaybetti, kendisi omurilik felçli kaldı
Depremzede kadın, annesini ve oğlunu kaybetti, kendisi omurilik...
https://www.alexa.com/siteinfo