İHLAS HABER AJANSI’NA ’YILIN BASIN ÖDÜLÜ’ VERİLDİ 

İHLAS HABER AJANSI'NA 'YILIN BASIN ÖDÜLÜ' VERİLDİ 

Eshab-ı Kehf Başarı Ödülleri sahiplerini buldu.

27 Ekim 2018 - 09:15 - Güncelleme: 27 Ekim 2018 - 09:18

 Eshab-ı Kehf Vakıf Kültür ve Araştırma Derneği tarafından 11’incisi düzenlenen programda İhlas Haber Ajansı’na 'yılın basın ödülü' verildi. 


Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantı salonunda düzenlenen program İstiklal Marşı'nın okunması, ardından Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. 


Açılış konuşmalarında kürsüye gelen Afşin Eshab-ı Kehf Vakıf Eğitim ve Araştırma Derneği (ESVED) Başkanı Kazım Ardıç, amaçlarının Eshab-ı Kehf’i tüm dünyaya tanıtmak olduğunu söyledi. Ardıç, “'7 Güzel Mekan 7 Güzel Adam' isimli projemiz kabul edildi. Bu proje kapsamında 7 bölgede bu programları yapacağız. Amacımız Eshab-ı Kehf’i nasıl tanıtırız, yabancı turisti oraya nasıl çekebiliriz. Gelecek nesiller bizi çok ilgilendiriyor. Gençlerimize ve çocuklarımıza Eshab-ı Kehf kültürünü aşılamak istiyoruz. Programlarımızı uluslararası düzeyde de yapmak istiyoruz” dedi. 


Konuşmaların arından Eshab-ı Kehf ile ilgili Prof. Dr. Ahmet Eyicil, Dr. Fulya Sağlık ve Dr. Muhammed El Adil tarafından sempozyum düzenlendi. Sempozyumun ardından siyaset, iş, eğitim ve sanat dünyasından onlarca kişiye Eshab-ı Kehf Başarı Ödülleri takdim edildi. 
Yılın başarılı basın ödülü ise İhlas Haber Ajansı Kahramanmaraş Bürosu adına Halil Koyun’a verildi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ta Mesai Saatlerine Korona Virüs Düzenlemesi
Kahramanmaraş’ta Mesai Saatlerine Korona Virüs Düzenlemesi
Kahramanmaraş’ta Öğrencilere Ders Zili Çaldı
Kahramanmaraş’ta Öğrencilere Ders Zili Çaldı
https://www.alexa.com/siteinfo