Edeler Nahırönü Dumlupınarspora Moral Verdi

Edeler Nahırönü Dumlupınarspora Moral Verdi

Kahramanmaraş Futbolunun 12. Adamı Edeler Taraftarlar Derneği Kahramanmaraş Yerel Amatör Ligi 1. Amatör Kümenin iddialı takımlarından Nahırönü Dumlupınarspor’a tatlı Doping yaptı.

25 Ekim 2021 - 23:41

Kahramanmaraş Merkez1 Sahasında çalışmalarını sürdüren Nahırönü Dumlupınarspor’un idmanını ziyaret eden Kahramanmaraş Edeler Taraftarlar Derneği Başkanı Halil Yaman, Yönetim Kurulu Üyeleri Serkan Altunbaş, Yılmaz Yanık, Gökhan Özbağış, Ali Kaya ve İlker Yiyen futbolculara tatlı ikram ederek başarılar diledi.

Kahramanmaraş’ı 2021-2022 sezonunda Şampiyonluk adına hazırlıklarını sürdürüyor. Hedefini Şampiyonluk olarak belirleyen kulüp Nahırönü Dumlupınarspor’un çiçeği burnundaki Başkanı Mustafa Toygun, genç ve tecrübeli kadro yumağı ile şampiyonluğa odaklanırken Kahramanmaraş’ın en etkin taraftarlar Derneği Kahramanmaraş Edeler Taraftarlar Derneği tatlı ikramıyla moral verdi.

Toygun, “Sahiplenilmek bizi mutlu ediyor”

Edeler Grubunun takımına gösterdiği ilgiden dolayı mutlu olduğunu ifade eden Nahırönü Dumlupınarspor Başkanı Mustafa Toygun, “Kahramanmaraşspor başta olmak üzere sporun ve sporcunun yanında olan Edeler Grubu bugün bizim yanımızda. Bizleri ziyaret ederek tatlı ikram ederek yanımızda oldular. Sahiplenmek çok güzel bir duygudur. Bilindiği gibi Şampiyonluğa hedef koyduk ve o hedefe ulaşmak için gayret göstereceğiz. Yeni bir yönetimsel ve kadrolaşan yapımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. 

“Hedefe adapte olan bir takım yapacağız”

Pandemi dolayısı ile sporcuların uzun süredir sahadan uzak kaldıklarını ifade eden Nahırönü Dumlupınarspor’un Başkanı Mustafa Toygun, “Pandemi futbolu olumsuz etkiledi. Hal böyle olunca sporcular sahadan uzak kaldı. Şimdi ise yavaş yavaş lige, sahaya konsantre olmaya çalışıyorlar. Nahırönü Dumlupınarspor önemli bir proje üzerine kurulu ve hedefi var. Biz yaptığımız idmanlarla eksikliği, kopukluğu kapatıp lige hazır olup hedefe ulaşıp şehrimize şampiyon takım yapmak için projeyi tamamlamak için çalışacağız. Kahramanmaraş’ın futboldaki yeni atmosferi. Kahramanmaraş’ımız adına, Futbol adına önemli bir başarıya imza atacağız. Allah’ın izni ile bugün başladık ve sezon sonunda başarılı bir şekilde şampiyonlukla taçlandıracağız. Bizlerin yanında olan Kahramanmaraş Edeler Taraftarlar Derneği yönetimine şükran borçluyuz” diye konuştu.

“Bizim sevdamız memleket sevdası”

Kahramanmaraş Edeler Taraftarlar Derneği Başkanı Halil Yaman, Biz şehirlerin bütün takımlarının yanındayız ve memleketin adını sporla duyuran her takım bizimdir diyerek, “Taraftar olarak üzerimize düşen her türlü desteği yerine getiriyoruz ve bundan sonrada yerine getirmeye devam edeceğiz. 1980’ler de rahmetli ejder abi tarafından kurulan tribün faaliyetleri o ölünce duran Edeler Grubu sene 2007 de tekrar Taraftarlar tarafından hayata geçirildi. Her zaman bu takımın peşine çoğu zaman telefonlarımızı satarak cebimizdeki son kuruşuna kadar harcayıp deplasmanlara gittik. Kimsenin adamı olmadık ve hiç kimseye boyun bükmedik. Kahramanmaraşspor’u bir menfaat için sevmedik ve hiçbir menfaat beklemedik. Elimizden geldiği kadar takımı desteklemeye içerde ve dışarda tribünlerde olduk. Kahramanmaraşspor’umuzun hep arkasında olduk ve şimdi bir karar aldık ve onu uygulayacağız. Edeler Grubu her zamanki yerinde dimdik ayakta olacak. İmkânlarımız ne olursa olsun takımımızı yalnız bırakmayacağız. Bunun adı Kahramanmaraşspor olur olmaz, Türkoğlu olur olmaz, Andırın Olur olmaz, Nahırönü olur olmaz, Kümbet olur olmaz, bütün takımların yanında olacağız. Biz memleket aşığıyız. Şehirde Edeler Grubuna karşı çok büyük bir sempati var. Bu ilgiyi sağlam bir organizasyonla örgütleyecek ve takımımızın mücadelesinde itici güç olacağız. Kahramanmaraşspor’un durumu bizi her geçen gün üzüntüye boğuyor. Her sezon sıkıntılı günler geçiriyoruz. Artık birilerinin buna dur demesi lazım. Çünkü bu takım herkesin ve herkesin sahiplenmesi, benimsemesi lazım diyorum. Başlatılan seferberliğe Biz Edeler grubu olarak tam destek vereceğiz ve Biz Yönetimin değil Takımımızın yanında olacağız. Profesyonel, Amatör fark etmez biz bütün takımların yanındayız ve bütün takımlarımız Kahramanmaraş’ı temsil ediyor” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Taciz İddiasıyla Müdür Yardımcısı İle Öğretmen Açığa Alındı
Taciz İddiasıyla Müdür Yardımcısı İle Öğretmen Açığa...
Amatör Spor Kulüpleri Gençlere Değer Katıyor
Amatör Spor Kulüpleri Gençlere Değer Katıyor
https://www.alexa.com/siteinfo