Büyükşehir’le Huzur Dolu Bir Gün Geçirdiler

Büyükşehir’le Huzur Dolu Bir Gün Geçirdiler

Büyükşehir Belediyesi, Necip Fazıl Şehir Hastanesi Şirikçioğlu Toplum Ruh Sağlığı Merkezi danışanlarına yönelik Menzelet Mesire Alanı’nda bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.

22 Eylül 2023 - 23:40

Büyükşehir Belediyesi, Necip Fazıl Şehir Hastanesi Şirikçioğlu Toplum Ruh Sağlığı Merkezi danışanlarına yönelik Menzelet Mesire Alanı’nda bir dizi etkinlik gerçekleştirdi. Katılımcılar, programdan duyduğu memnuniyeti belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Şehirde yatırımlarını artırarak sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik hizmetleri çerçevesinde de vatandaşlara yönelik çeşitli etkinlik ve programlar düzenlemeye devam ediyor. Daima vatandaşların yanında olan Büyükşehir Belediyesi, anlamlı bir program daha gerçekleştirdi. Necip Fazıl Şehir Hastanesi Şirikçioğlu Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi danışanlarına yönelik MenzeletMesire Alanı’nda bir dizi etkinlik düzenlendi. Danışanların deprem sonrası moral ve motivasyonunu artırmak için düzenlenen programda katılımcılar, çeşitli etkinliklerle doyasıya eğlenirken, doğanın da tadını çıkardı. Renkli anlara sahne olan programdan duyduğu memnuniyeti belirten katılımcılar, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstiklal Spor’unŞampiyonluk Kupası Başkan Güngör’ün Ellerinde Yükseldi
İstiklal Spor’unŞampiyonluk Kupası Başkan Güngör’ün...
Uyuşturucu Operasyonunda 26 Kişi Gözaltına Alındı
Uyuşturucu Operasyonunda 26 Kişi Gözaltına Alındı
https://www.alexa.com/siteinfo