Bekir Kılıç Ak Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı!

Bekir Kılıç Ak Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı!

Geçmiş dönem Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Vekilliği yağan Bekir Kılıç, milletvekili aday adayı oldu.

16 Mart 2023 - 22:28

Geçmiş dönem Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Vekilliği yağan Bekir Kılıç, milletvekili aday adayı oldu.

Kılıç, yaptığı açıklamada; “6 Şubat günü merkez üssü Kahramanmaraş olan, yaşadığımız ve hissettiğimiz acısını hiçbir zaman unutamayacağımız depremler yaşadık. Birçok canımızı kaybettik. Rabbim bu canlarımızı şehitlik mertebesiyle huzurunda kabul etsin inşallah. Bu felaketin yol açtığı acıları 11 şehir başta olmak üzere tüm Türkiye olarak en acı halimizle hissettik. Başta Ülkemizin her noktasından olmak üzere Dünya’nın dört bir tarafından deprem bölgesine akın akın gelen yardımlar ve destekler ile bizleri yalnız bırakmayan herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bizler deprem bölgesinde yaşayanlar büyük bir milletin ve güçlü bir devletin parçası olmaktan onur ve gurur duyduk. Deprem bölgesine uzanan her el bizim için büyük bir güç kaynağı oldu. Şimdi Yaraları Sarma Zamanı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu ‘’TÜRKİYE YÜZYILI’’ vizyonuyla deprem bölgesindeki yaraların hızlı bir şekilde doğru bir planlama ile çözüleceğine inanıyorum. Bende bu zorlu süreçte Milletim ve Memleketim adına her türlü zorluğu omuzlamaya hazırım. Milletimizin umutlarının yeşermesine destek olmak, önümüzdeki zorlu süreçleri birlikte aşmak ve hep birlikte yeniden ayağa kalkmak için Millet, Devlet omuz omuza verdiğimiz bu günlerde bende sizlerden aldığım destek ve teveccüh ile Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı oldum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tüm zorlu süreçlerin daha kolay aşılacağına inanıyorum. Bende bu zorlu süreçte doğduğum ve doyduğum şehrin ayağa kalkması için var gücümle çalışacağım. Rabbim bu zorlu süreçte Milletimizin yükünü hafifletme görevini bize nasip etsin inşallah. Deprem felaketinde kaybettiğimiz tüm canlarımıza Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Tüm yaralı hemşerilerimize acil şifalar diliyorum. Rabbim bizleri daha beter felaketlerden korusun inşallah.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Doğan’dan teşkilatlara ziyaret
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Doğan’dan teşkilatlara ziyaret
AK Parti’nin sevilen siması Cüneyt Doğan, Milletvekili Aday Adayı oldu
AK Parti’nin sevilen siması Cüneyt Doğan, Milletvekili Aday...
https://www.alexa.com/siteinfo