BAŞKAN ÇELEĞEN’DEN HASTA ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELEĞEN’DEN HASTA ZİYARETİ

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, bugün gerçekleşen hasta ziyaretleri ile çok sayıda kişiyi tedavi gördükleri hastanede ve evlerinde ziyaret etti.

27 Mart 2018 - 19:08

Haftanın belirli günleri hasta ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşları yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, bu hafta Elbistan Devlet Hastanesi’nde yatarak tedavi gören hastaları ziyaret etti.  Çeleğen ayrıca, sağlık sorunları bulunan 10 kişiyi de evlerinde ziyarette bulundu.

TÜM SERVİSLERİ TEK TEK DOLAŞTI

Tüm servisleri tek tek dolaşarak, yatan hastalara ‘geçmiş olsun’ dileklerinde bulundu ve her hangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.

HASTALAR BÜYÜK MUTLUK YAŞADI

Sürpriz ziyaret nedeniyle büyük mutluluk yaşayan hasta ve hasta yakınları, Belediye Başkanı  Nursi Çeleğen’e  teşekkür ederek, sağlık hizmetleri ile ilgili memnuniyetlerini paylaştılar. Hasta ve yakınları, Elbistan Devlet Hastanesi için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden biri olduğunu vurgulayarak, “Allah sizlerden razı olsun. Hastanemizden ve doktorlarımızdan çok memnunuz. Sizler sayesinde bu hizmetleri alıyoruz.” diyerek sağlıkta gelinen son nokta için övgü dolu sözler sarf ettiler ve memnuniyetlerini dile getirdiler.

Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet eden Başkan Çeleğen, ziyaretteki amaçlarının; rahatsızlıkları nedeniyle gününü hastanede geçiren hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu söyledi.

HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ

Hastaları ziyaret etmenin önemine değinen Başkan Çeleğen ; “Hastalık ve sağlık insan için. Allah her şeyin hayırlısını versin. Hastanemizde tedavi gören tüm hemşerilerimize geçmiş olsun diyor, Allah’tan acil şifalar diliyorum. Biz annemizden babamızdan hasta olanı, yaşlıları ziyaret etmeyi gördük. Hastalara ve yaşlılara yaptığımız ziyaretler bizim kültürümüzün en güzel göreneklerinden biri. Bizi bir yapıyor, birbirimize yaklaştırıyor. Her zaman olduğu gibi biz hemşerilerimizin yanındayız. Görev yapılması gerekiyorsa, en başta insan sağlığı için, insan refahı ve huzuru ön planda tutularak yapılmalıdır. İhtiyaç duyulduğunda insanımızın iyi gününde ya da kötü gününde yanında olabilmenin gerekli olduğunu düşünüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hasta olan kardeşlerimize Allah’tan acil şifa yakınlarına da sabır ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Belediyelere Rüşvet Operasyonunda Servet Çıktı
Belediyelere Rüşvet Operasyonunda Servet Çıktı
Tuğba'yı Vahşice Öldüren Kocaya İndirimsiz Ağırlaştırılmış Müebbet
Tuğba'yı Vahşice Öldüren Kocaya İndirimsiz...
https://www.alexa.com/siteinfo