AK Parti Milletvekili Adayları Basın önünde

28. Dönem Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayları Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Ömer Oruç Bilal Debgici, Mevlüt Kurt, Tuba Köksal, Mehmet Şahin, Hasan Gezginç, Koray Kıraç, Ramazan Gürbak, İl Başkanlığının Düzenlemiş Olduğu Aday Tanıtım Toplantısında şehirde Ulusal ve Yerel Bazda Faaliyet Gösteren Basın mensupları ile bir araya geldi.


AK Parti Milletvekili Adayları Basın önünde

28. Dönem Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayları Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Ömer Oruç Bilal Debgici, Mevlüt Kurt, Tuba Köksal, Mehmet Şahin, Hasan Gezginç, Koray Kıraç, Ramazan Gürbak, İl Başkanlığının Düzenlemiş Olduğu Aday Tanıtım Toplantısında şehirde Ulusal ve Yerel Bazda Faaliyet Gösteren Basın mensupları ile bir araya geldi.
Ak Parti İl Başkanlığı Toplantı Salonunda Gerçekleştirilen İstişare ve Değerlendirme Toplantısının Açılış Konuşmasını İl Başkanı Fırat Görgel Yaptı.
Başkan Görgel Burada Yaptığı Konuşmada Aday Adaylığı ve Adaylık Süreci Hakkında Bilgiler Vererek Bu Dönemde ilk Gündemin Deprem Olacağına Dikkat Çekti.
Ayrıca Başkan Görgel Konuşmasının Devamında Güzel Bir Liste ile Milletin Karşına Çıktıklarını Dile Getirerek Buradan Çok İyi Bir Sonuç Almayı Hedeflediklerini İfade Etti.
Başkan Güngör Konuşmasında “Başta Sayın Bakanımız Olmak Üzere Tüm Milletvekili Adaylarımızı Tebrik Ediyor, Başarılar Diliyorum. Bizim Partimizde ‘Eski’ Yok, Bayrak Değişimi Var. Dedi.
Başkan Güngör Konuşmasının Devamında El Birliğiyle Şehrimizi Eskisinden Daha Dirençli, Daha Da Sağlıklı Bir Şekilde Yeniden Yapılandıracağız İfadelerine Yer Verdi.
Burada Bir Konuşma Gerçekleştiren Ak Parti Kahramanmaraş 1. Sıra Milletvekili Adayı Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci ”Biz Dünyanın Barışı ve Huzuru İçin Yaşayan, Yaşatan Bir Ülke Konumundayız” Dedi.
Sözlerinde ”AK Parti Bir Çıkarlar Birlikteliği Değil AK Parti Bir Değerler Birlikteliğidir’’ İfadelerine yer verdi.

“14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımıza En Büyük Desteği Sağlayan Şehir Olacağız”
Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile AK Parti İl Başkanlığı’nda düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısına katılan Başkan Güngör, “14 Mayıs seçimlerinde Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimize en büyük desteği sağlayan şehir olmak gibi bir iddiamız var. Bu iddiamız doğrultusunda canla başla gayret edeceğiz” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, programı kapsamında şehre gelen Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile AK Parti İl Başkanlığı’nda düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı. AK Parti 28. dönem Kahramanmaraş Milletvekili Adayları Ömer Oruç Bilal Debgici, Mevlüt Kurt, Tuba Köksal, Mehmet Şahin, Hasan Gezginç, Koray Kıraç ve Ramazan Gürbak, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel, Gençlik Kolları Başkanı Feyzullah Eren Aşçı ve partililerin de yer aldığı toplantıda konuşan Başkan Hayrettin Güngör: “Başta Sayın Bakanımız olmak üzere tüm milletvekili adaylarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Bizim partimizde ‘eski’ yok, bayrak değişimi var. 14 Mayıs’ta mevcut milletvekillerimiz bayrağı yeni milletvekillerimize devredecek. 27. dönemde görev yapan tüm milletvekillerimize de gayretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Şehrimizi Yeniden İmar Edeceğiz

Başkan Güngör konuşmasının devamında, “Her zaman ifade ettiğimiz gibi Türkiye, bölge için son derece önemli bir aktör. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde AK Parti hükümetlerinde de ülkemiz çok büyük kazanımlar elde etti. Türkiye’nin elde ettiği bu kazanımların durmaması ve daha da ileri gitmesi için bu seçim çok önemli. Bu seçimin şehrimiz için de özel bir önemi var. 6 Şubat’ta maalesef iki büyük deprem yaşadık. Depremin getirdiği sorunları telafi etmemiz ve şehri yeniden imar etmemiz için de bizim ekip olarak çok büyük bir sorumluluğumuz var. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bütün kurum ve kuruluşlarımız, devlet millet el ele yaralarımızı hızla sarmaya çalışıyoruz. El birliğiyle şehrimizi eskisinden daha dirençli, daha da sağlıklı bir şekilde yeniden yapılandıracağız. 14 Mayıs seçimlerinde Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimize en büyük desteği sağlayan şehir olmak gibi bir iddiamız var. Bu iddiamız doğrultusunda canla başla gayret edeceğiz” cümlelerini kaydetti.

Yeni Bir Kahramanmaraş İnşa Edeceğiz

Toplantıda yaptığı konuşmada Kahramanmaraş’ın daha güçlü bir şekilde yeniden imar edileceğini belirten Bakan Kirişci, “Kahramanmaraş’ımız herhangi bir şehir değil. Kahramanmaraş’ımızın bir sanayi ve tarım şehri olduğunu unutmamamız gerekir. Kahramanmaraş’a ve Kahramanmaraş’ın üreteceklerine Türkiye’nin ihtiyacının olduğunu biliyoruz. Yedi güzel adamlar çıkarmış, kültür, sanat, tarih her türlü değerlerin adeta ismiyle bezenmiş müsemma hale gelmiş olduğu bu şehri Allah’ın izniyle enkazın altından çıkararak yeni bir Kahramanmaraş inşa edeceğiz. Bu eseri hep birlikte ortaya çıkaracağız. Vatandaşımızın çözülmemiş tek bir problemini bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.