Başkan Okay’dan Gençlere Müjde Cafer Tatlıbal Gençlik Merkezi Hizmete Açılıyor

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, “Kahramanmaraşlı gençlere bir müjdem var” diyerek, Gazipaşa Dr. Cafer Tatlıbal Gençlik Merkezi’ni hizmete açacaklarını duyurdu.


Başkan Okay’dan Gençlere Müjde Cafer Tatlıbal Gençlik Merkezi Hizmete Açılıyor

Yapımı tamamlanan ve tüm donatılarıyla açılışa hazır hale getirilen Gazipaşa Dr. Cafer Tatlıbal Gençlik Merkezi, 16 Eylül Cuma günü saat 15:00’da hizmete açılıyor. Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’ni inşa ederek gençlerin gönlünü fetheden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, yeni gençlik merkezinin açılışını gençlere müjde olarak duyurdu.
Birçok bakımdan gençlere geniş eğitim imkanı ve aktivite alanı sunan Gazipaşa Dr. Cafer Tatlıbal Gençlik Merkezi, bulunduğu konum itibariyle de büyük önem arz ediyor.
Gençlik merkezinin eğitim alanlarına olan yakınlığına dikkat çeken Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, açılış ile ilgili kısa bir değerlendirme yaparak şunları söyledi: “Geleceğin güçlü, büyük Türkiye’sini inşa ederek, başarıdan başarıya götürecek gençlerimiz için,ilçemizin spor ve gençlik altyapısınıyenileyip geliştirdik, geliştirmeye devam ediyoruz.İlçemizin dört bir yanında; gençlerimizin kültürel ve sportif faaliyetlerle sosyalleşmeleri için,‘Gençlik Merkezleri’, parklar ve spor tesisleri yaparak, gençlerimizin ve halkımızın kullanımına açıyoruz.Bölgemizin en büyük gençlik merkezi olan Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’nden sonra, 4 katlı, 2 bin 100 metrekare kapalı alana sahip, gençlerimizin serbest zamanlarında ilgi, ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak, içerisinde sanat kursları, sanat atölyeleri, derslikler, bilişim atölyesi, çok amaçlı salonlar ve etkinlik alanlarının bulunduğu ‘Cafer Tatlıbal Gençlik Merkezini’ gençlerimizin hizmetine sunuyoruz.Söz verdiğimiz gibi gençlerimiz için durmaksızın çalışıyoruz. Gençlik merkezimizin ilçemiz ve şehrimiz gençlerine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”